Подарунки від Діда Мороза та Снігурки

31 грудня до наймолодших мешканців Щасливцеве та Генічеської Гірки, які не ходять у дитячий садок та на підготовчі курси до школи, завітали Дід Мороз та Снігуронька. Подарунки від сільради отримали діти віком від 1 року.

Роль Діда Мороза та Снігурки у Щасливцеве виконали Вікторія Веселова і Євген Кобилянський та Рамазан Куртбєдінов і Олена Кобилянська.

У Генічеській Гірці у ролі новорічних персонажів діточок радували Аліна Кальченко та Андрій Камнєв.

У селищі Приозерному подарунки цій категорії дітей (їх там 4) подарували депутати.

Дітям, яким не принесли новорічні солодощі за певних причин (родини не було вдома, чи не докликалися), подарунки передадуть депутати відповідних округів.

Побути Дідом Морозом то, звісно, цікаво, а про образ Снігурки мріє багато дівчат. Та хто казав, що це легко? Нелегка місія Діда Мороза та Снігурки: ось так іноді доводилося кликати господарів, щоб привітати діточок:

Фотографії Азіза СЄІТВЄЛІЄВА