Новорічний концерт у Щасливцеве

31 грудня ввечорі за традицією у Щасливцеве усі ходять ….ні, не в лазню, а у будинок культури на святковий концерт.
Цього разу на глядачів очікувало багато нових гумористичних мініатюр, підготовлених творчими колективами Щасливцевського будинку культури.
Гумор, пісні, танці, щирі побажання гарного Нового року створювали святковий настрій.
За традицією розігрувалася лотерея, у якій головним призом стало маленьке порося, да не просте, а породісте (поросят представило ТОВ “Агростеп”, орендатори сільхозземель на території сільради). Були такі щасливчики, у яких з п’яти куплених лотерейних квитків усі виявилися вигрішними!
Під час концерту грамоту за партнерство від сільради отримало підприємство “СК “Золотий берег” за будівництво вуличного освітлення у наших селах.
Сільський голова Віктор Плохушко привітав усіх зі святом і побажав, щоб новий рік не був гіршим за минулий, приніс мир у країну, здоровья та добробут у кожну родину.
Також за традицією були показані слайди з фотографій основних моментів життя громади у минулому році.
Потім мешканці розійшлися зустрічати Новий рік у родинах.