Дзюдоїсти клубу «Арабат» вибороли призові місця на чемпіонаті області

Сьогодні, 27 січня, у Херсоні відбувся чемпіонат області з дзюдо серед спортсменів двох вікових категорій: 2010 – 2011  та  2008 – 2009 років народження. Генічеський район був представлений трьома командами під керівництвом тренерів Халіла Халілова, Романа Дюкаря та Даміра Шаймарданова .

Хлопці нашого клубу дзюдо «Арабат» виступили блискуче і показали гідні результати: Сердюк Віталіна, Куртбедінова Едіє (обидві з Щасливцеве) і Удовицький Олег (Стрілкове) вибороли перші місця.

Сеітвелієв Ельдар (Щасливцеве) став другим, а хлопці зі Стрілкового Рангаєв Іван і Пахомов Микола зайняли треті місця.

Поїздка відбулася за фінансової підтримки обох сільських рад Арабатської Стрілки, за що тренери, спортсмени і їх батьки дуже дякують.

Відмінні результати наших дзюдоїстів на чемпіонаті області зайвий раз доводять, що цього можна досягти лише наполегливими тренуваннями.