У Генічеській Гірці буде дві ялинки!

Крім ялинки, встановленої біля сільського клубу Щасливцевською сільскою радою, в Генічеській Гірці будете ще одна зелена красуня. Другий рік поспіль активні жителі ініціюють установку ялинки на майданчику «МТС» (в районі ФАПу). Як каже Ірина Михайличенко, одна з ініціаторів другої ялинки, північному краю Генічеської Гірки ближче збиратися на свято там.

Допомогли встановити ялинку тут місцеві підприємці Кузнецов, Романенков, В.Коваль, В.Спічак, Є.Муц, І.Пономарьова, Є. Ніюз і магазин «Грін».

30 грудня тут планується провести одразу два заходи: о 10 ранку – свято для дітей, на яке активісти вже запросили казкових аніматорів. А ввечері о 18.00 буде передноворічна дискотека і частування шурпою, пловом.

Ось такий  приклад вдалої самоорганізації жителів, які беруть участь в житті громади не словами, а справами. Так що, приходьте на зимове свято, організатори обіцяють, що буде по-новорічному весело!

Вони також підготували такі теплі запрошення: