Щасливцевські рятувальники перевозили людей

29 листопада, у день, коли був сильний вітер, і Арабатську Стрілку «відрізало» водою від Генічеська, біля двох мостів чергувала служба МНС. На підмогу районним рятувальникам прибув і пожежно-рятувальний підрозділ Щасливцевської сільської ради. З 5 вечора і до 12 ночі по черзі чергували бригади в складі Геннадія Серякова, Сергія Велегодського і Деніса Захаркіна, Сервера Ажаблаєва.
Як зазначив начальник Щасливцевського підрозділу Андрій Бондаренко, допомога рятувальників знадобилася ввечері, коли легковим авто мости вже неможливо було проїхати. Вони перевезли в Генічеськ людей, які спізнювалися на потяг, а на Стрілку – голів Щасливцевської та Стрілківської сільських рад, які поверталися з наради з Херсона, та інших мешканців, які через непогоду не могли повернутися додому на своєму транспорті. Всього в той вечір «туди-назад» рятувальники перевезли 8 осіб.
Новостворений підрозділ сільради став доброю допомогою людям і районній службі МНС.

Один коментар

1. Молодці! Головне що голову сільради перевезли бо обстановка цього потребувала в зв’яку з непогодою….