Оберемо разом найкращий “Українознавчий куточок”!

Шановні мешканці Щасливцевської сільської ради, а також гості сайту arabat-rada.gov.ua!

На теріторії Щасливцевської сільської ради відбувається конкурс серед дошкільних та загальноосвітніх закладів Щасливцевської сільської ради на найкращий “Українознавчий куточок”.

У зв’язку з цим, Щасливцевська сільська рада вирішила провести онлайн голосування за найкращий “Українознавчий куточок” серед дошкільних та загальноосвітніх закладів Щасливцевської сільської ради.

Проголосувати можно на сайті, натиснувши кнопку start,а також на сторінці у Фейсбуці.
Підтримайте свій улюблений дошкільний чи освітній заклад! Ставте лайки!

Увага! Голосування за кращий український куточок буде завершено 24 грудня 2018 року, а 26 грудня буде опубліковано результати і переможці за кращий “Українознавчий куточок”   серед дошкільних та загальноосвітніх закладів Щасливцевської сільської ради.