7 грудня – День місцевого самоврядування!

Від органів виконавчої влади та від себе особисто щиро вітаю з цим державним святом всіх, хто причетний до місцевого самоврядування: депутатів та працівників виконавчого апарату сільської ради, членів виконавчого комітету та ветеранів муніципальної служби! А також всіх жителів нашої громади, які вболівають за проблеми наших сіл, дбають про їх розквіт і зростання!
З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу натхненну працю на благо розвитку Щасливцевської сільської громади.
Бажаю всім міцного здоров’я, терпіння, щастя та добра, витримки і стійкості, благополуччя і достатку!
Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і надихають досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.
Бажаю нових здобутків у Вашій відповідальній діяльності, сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю!
З повагою,
Віктор Плохушко, Щасливцевський сільський голова