Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

Шановні мешканці нашої громади! Сьогодні, 21 листопада, ми разом зі всією Україною відзначаємо День Гідності та Свободи.
Це свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року і приурочене до річниці двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року.
Це день вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, національних інтересів України та її європейського вибору.
Ми низько вклоняємося Героям Небесної Сотні та усім загиблим воїнам. Висловлюємо подяку усім Захисникам України, хто ціною власного життя та здоров’я відстоює право нашого народу жити у незалежній та демократичній державі.
Бажаю головного – мира нашій українській землі, а кожній сім’ї – родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою, Віктор Плохушко, Щасливцевський сільський голова