В парку с. Щасливцеве відзначили День захисника України та День українського козацтва

Сьогодні, 12 жовтня, в парку с. Щасливцеве відзначили День захисника України та День українського козацтва.

Зі святами, які увібрали у себе всі кращі приклади чоловічої мужності та доблесті привітав присутніх на заході голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко. Він побажав усім щастя та мирного неба, а підростаючому поколінню, хлопцям – займатися спортом, щоб бути сильними і бути справжніми захисниками своїх сімей, своєї держави.
Під час заходу прозвучав гімн України та вшанували хвилиною мовчання память всіх, хто загиб, захищаючи Соборність і Незалежність нашої держави.
Після святкового концерту учні молодших класів із задоволенням пішли розглядати пожежну машину пожежно-рятульваного підрозділу Щаслівцевскої сільської ради.
Інші учні малювали на асфальті крейдою патріотичні картини.
Також на паркані була зроблена невелика стіна, де кожен з учнів зміг власноруч вишити патріотичну вишиванку. Ну, а хлопці зі старшої школи змагалися в спортивних змаганнях.
Також були вручені грамоти за допомогу в проведенні цього свята:
вчителю фізичної підготовки Щасливцевської ЗОШ Абдураїмовій Алиме, директору Щасливцевської ЗОШ Косовій Лілії Олександрівні, вчителю фізичної підготовки Ярошевському Денису, дільничному, офіцерові поліції Гармаш Ігорю, кухареві Щасливцевської ЗОШ Самотузі Юлії, пожежно-рятульваному підрозділу Щаслівцевскої сільської ради.
На завершення свята всі присутні пригощалися смачною кашою та компотом, який приготувала повар шкільної їдальні.
Свято вийшло пізнавальним та цікавим.