Один мільйон туристичного збору вже є!

Станом на 9 жовтня у бюджет Щасливцевської сільської ради надійшов 1 млн. 4 тис.548 грн. туристичного збору.
Це дуже гарний показник, який на 15 % перевищує ці надходження у аналогічному періоді 2017 року.
«Ми ще чекаємо надходжень до 9 листопада, коли збігає термін сплати туристичного збору за ІІІ квартал, тому це ще не остаточна цифра, – зазначив Віктор Плохушко, Щасливцевський сільський голова. – Але вже зараз можна висловити велику подяку усім нашим сумлінним платникам податків – фізичним та юридичним особам, які надають послуги проживання. А також працівникам нашого комунального підприємства «Комунсервіс» і його директору Олексію Коновалову, яке є єдиним податковим агентом, що справляє туристичний збір на території сільської ради».
Вже за традицією наприкінці року відбудеться підбиття підсумків з туристичного збору і відзначення найбільших платників.
Нагадаємо, минулого року вперше за останні роки було зроблено «великий прорив» у справлянні туристичного збору, тоді його було зібрано 1 млн. 6 тисяч грн.

Один коментар