Ансамбль барабанщиків “Atesh” запально виступив на фестивалі “Покрова на Хортиці”

14 жовтня у Запоріжжі відбувся фестиваль “Покрова на Хортиці”, який щороку традиційно проводиться на легендарному острові Хортиця.

Цього року свято на Хортиці зібрало гостей і творчі колективи із Запорізької області, Києва та багатьох областей України.

Також був запрошен і наш народний ансамбль барабанщиків “Atesh” (керівник Рамазан Куртбедінов).

Під час заходу барабанщики не тільки виступили на фестивалі, а й мали змогу відвідати містечко майстрів народного мистецтва, виставку національно-культурних товарів, історико-культурний комплекс “Запорізька Січ”.

Для багатьох мешканців Запоріжжя та гостей фестивалю було величезним сюрпризом побачити ансамбль барабанщиків на головній сцені Хортиці. Чоловіки “запалили” публіку з таким драйвом, що після їх виступу багато глядачів захотіли сфотографуватися з ними на згадку.

Один коментар