Запрошуємо у Херсон на урочистості до Дня туризму!

Департамент культури, туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації запрошує на урочистості  з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. Святкування відбудеться  27 вересня об 11.00 за адресою: м.Херсон, вул.Соборна, 34, (Херсонський обласний художній музей ім.О.О.Шовкуненка).

У рамках урочистостей заплановані нагородження почесними грамотами кращих працівників галузі туризму та оголошення найкращих представників туризму.

На свято запрошуються керівники пансіонатів, санаторіїв, готельних комплексів, власники садиб зеленого туризму, екскурсоводи, туроператори та турагенти області, представники влади з районів та міст області.

Бажаючи мають підтвердити свою участь у святковому заході до 7 вересня за телефоном (0552) 22-45-57 або електроною адресою tourism.ks@ukr.net