Понад 60 силачів змагалися за “Кубок Азовського моря-2018”

Чудовий турнір сили відбувся у нас цими вихідними. З 14 по 16 вересня на Арабатській Стрілці у с.Щасливцеве на б / в «Корал» за підтримки Щасливцевської сільської ради відбувся турнір із силового багатоборства «Кубок Азовського моря-2018».
У турнірі взяли участь понад 60 спортсменів з різних міст України.
Учасники продемонструвати неймовірну фізичну загортовку, піднімаючи знаряддя в кілька разів більше власної ваги.
Зазначимо, що минулого року цей турнір проходив у Кирилівці, та за домовленістю із організаторами цього року, заради популяризації Арабатської Стрілки, він відбувся у нас.
Висловлюємо подяку організатору турніру та президенту федерації “Ліга світової сили” (WPL) Віталію Пулєву.
А також директору б/в “Корал” Івану Гєвкалюку за допомогу у організації чемпіонату та розміщення спортсменів.
У змаганнях взяли участь також жінки. Так, серед учасників цього турніру була відома у силовому спорті спортсменка Людмила Гайдученко, майстер спорту міжнародного класу, яка цього року встановила новий рекорд світу з армліфтингу.
Поки підбиваються підсумки триденного чемпіонату, ми пропонуємо вам переглянути фотозвіт зі змагань, та подивитися на найсильніших чоловіків та жінок України.
Тимур АДЖИБІЛЯКОВ