ПРИМОРСЬК: «Атеш» та «Елькен» – учасники фестивалю “Ми українські – We are Ukrainian»

8-9 вересня у м. Приморськ Запорізької області відбувся ХХ ювілейний фестиваль національних спільнот “Ми українські -We are Ukrainian”.

У фестивалі взяли участь понад 400 учасників, 40 художніх колективів національних меншин, які прибули із Запорізької, Рівненської, Донецької, Київської, Одеської областей.

Також у складі представників від Херсонської області на захід було запрошено і колективи Щасливцевського будинку культури: народний ансамбль барабанщиків “Атеш” та народний ансамбль “Елькен”.

Під час фестивалю наших барабанщиків та танцюристів запросили виступити у с. Преслав, де їх тепло зустріли місцеві мешканці.

Приємно, що колективам «Атеш» та «Елькен» було надано право відкриття гала-концерту “Ми українські -We are Ukrainian”.

По завершенні фестивалю, всі колективи, які брали участь, запросили на відпочинок у дитячий оздоровчий табір, де для них було розпалене велике багаття, і де кожен з них зміг сфотографуватися на пам’ять.

Тимур АДЖИБІЛЯКОВ

Один коментар