Проїзд до солоних озер відтепер безкоштовний

Після розширення меж, до території Щасливцевської сільської ради увійшла більша частина солоних озер, що навпроти Клініки міжнародного лікування. Сільська рада звернулася до ФОП Бишко М., який здійснює там діяльність, з пропозицією прибрати «сторожку», де збиралася плата за проїзд до озер, оскільки це тільки шкодить іміджу серед відпочивальників та тих, що лікуються, та самотужки разом знаходити кошти на прибирання території. Підприємець поставився до цього з порозумінням та дав свою згоду.
І сьогодні тимчасова будівля зі збору плати за проїзд до озер була демонтована та вивезена.
Що стосується благоустрою території, то цього літа вже нічого кардинально змінюватися не буде.
«Та у планах на наступний сезон, – зазначив сільський голова Віктор Плохушко, – привести територію навколо озер до сучасного вигляду. Розробити єдиний архітектурний стиль «під дерево» для тимчасових споруд, зробити автостоянку, встановити більш гігієнічні туалети, тощо. Що з цього вдасться втілити у життя, час покаже. Та вже відсьогодні люди можуть безкоштовно користуватися цілющими властивостями озер, і ми дякуємо підприємцю М.Бишко, що поставився з порозумінням».