Неймовірна спека сприяла появі комарів

Переглядів: 536

Вчора ввечері спеціалісти «Дезснаб» провели дезінсекцію комарів уздовж вулиці Набережна у с. Щасливцеве (саме ця вулиця є найближчою до місць їх виплоду – водойм). Цими днями дезінсекція буде продовжена у с. Генічеська Гірка та сел.Приозерне також у районі місць виплоду комарів.
Десь з минулого тижня комарів стало настільки багато, що їх вже важко витримувати. Спеціалісти пояснюють, що розплодитися комарам дозволили сприятливі погодні умови: висока вологість та тепло. На ділянках із стоячою водою вода швидко прогрілася, і з личинок вийшли тисячі кровопивців.
При перших жалобах на комарів у п’ятницю минулого тиждня, сільрада звернулася за допомогою до “Дезснабу”, і вони провели на вихідних роботу щодо виявлення місць масового виплоду комарів.
Однак, Щасливцевська сільська рада травить комарів лише на своїй території, а ще залишаються земельні ділянки, які знаходяться у приватній власності, які теж потребують обробки.
Парадоксальна ситуація: сьогодні у сільську раду звернувся відпочивальник, якого направили до ради за поясненням, чому у них на базі багато комарів, власники однієї бази відпочинку, яка не тільки не робить на своїй території дезінсекцію комарів, а ще й працює нелегально…
Як повідомили у «Дезснабі», за послугою дезінсекції комарів на території Щасливцевської сільської ради (окрім самої сільради) цими днями звернулися лише 8 баз відпочинку та 10 приватних готелів.
Щасливцевська сільська рада дякує працівникам “Дезснабу” за оперативне реагування та розуміння проблеми комарів для курортної території.
Юлія СЛУЦЬКА
Фото Тимура АДЖИБІЛЯКОВА

Один коментар

  1. Приносим огромную благодарность специалистам компании “Дезснаб” за высокое качество проделанной работы по обработке нашего частного участка в селе Стрелковое. Пользуемся услугами компании уже два года. Специалисты компании всегда оперативно приходят на помощь. Всем, кто хочет избавиться от проблем с комарами и другими насекомыми, – смело обращайтесь. Результат будет выше всяческих похвал!
    Село Стрелковое, теннисный клуб “Дельфин”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *