У Щасливцеве відбувся аукціон з оренди землі

Сьогодні у приміщенні Щасливцевської сільської ради відбулися торги щодо продажу права оренди земельної ділянки. Виконавцем земельних торгів виступило ПП «Сокіл!».
На аукціон було виставлено право оренди на 10 років земельної ділянки за адресою: с.Генічеська Гірка, вул. Набережна, 27-к, площею 0,0600 га з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для розміщення автозаправної станції).
У торгах взяли участь два суб’єкти.
За результатами торгів щодо продажу права оренди земельної ділянки, переможець торгів – майбутній орендар, буде сплачувати до сільського бюджету річну орендну плату у розмірі 12,9 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що на 2018 рік становить 27 240,18 грн.
На даній ділянці орендарем планується розміщення сучасної автомобільної газозаправної станції.
Зазначимо, що це перші торги на право оренди земельної ділянки, які відбулися на території Щасливцевської сільської ради. Впровадження такої практики – це новий крок до відкритості ринку землі.