До уваги платників податків та інших платежів до сільського бюджету!

Виконавчий комітет Щасливцевської сільської ради попереджає платників податків та інших платежів, що зараховуються до сільського бюджету, про те, що з 02.07.2018 року змінилися розрахункові рахунки Виконавчого комітету Щасливцевської  сільської ради, відкриті у Державній казначейській службі України.

Водночас, сільська рада нагадує, що з 01.01.2018 року змінилася нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих у с. Щасливцеве та с.Генічеська Гірка Генічеського району Херсонської області. Така оцінка застосовується при обрахуванні сум земельного податку та орендної плати за землю.
Зміна оцінки землі відбулася на підставі технічних документацій з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів, розроблених ТОВ “Проектно-будівельна компанія “Зеніт”, що затверджені рішенням 44 сесії Щасливцевської сільської ради 7 скликання №680 від 15.07.2017 р. “Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Щасливцевської сільської ради.”.
Будьте уважні при нарахуванні та сплаті податків та інших платежів до сільського бюджету.