Дельфінарій – прекрасне місце для відпочинку!

З початку оздоровчого сезону дельфінарій «Оскар» вже неодноразово робив приємний подарунок дітям, що мешкають у селах Щасливцевської сільської ради, – безкоштовне відвідування дельфінарію для школярів Щасливцевської ЗОШ та вихованців дитячого садочку.
Цього разу черга дійшла і до вихованців ясел-садку «Ромашка». Нещодавно вони побували на яскравій виставі. Шоу у виконанні дельфінів та морських котиків, захоплюючі трюки цих прекрасних тварин, жонглювання м’ячами та кільцями у супроводі професійних тренерів залишаться радісними спогадами у дітей.
Щасливцевська сільська рада та адміністрація ясел-садку «Ромашка» висловлюють подяку керівнику дельфінарію «Оскар» Генадію Галабурді за сприяння у безкоштовному відвіданні дітей шоу.
Дякуємо за такий чудовий подарунок! Дельфінарій – прекрасне місце для відпочинку!