Ювілейний Х Міжнародний дитячий турнір з боксу стартує 12 червня

12 червня у с.Щасливцеве розпочнеться ювілейний Х Міжнародний турнір з боксу, присвячений Дню захисту дітей. Організатори фестивалю – Генічеська районна федерація боксу,  Херсонська обласна організація “Федерація Боксу України” та Щасливцевська сільська рада, підтримку турніру надано також Генічеською районною радою.
Як зазначив голова районної федерації боксу Андрій Волощук, на ювілейний турнір очікується більш 150 учасників з різних регіонів України, також прогнозується приїзд команд з Молдови, Білорусі, Естонії. Чисельною буде і команда боксерів Генічеського району, у тому числі боксерського клубу Щасливцеве.
Змагання відбудуться у приміщенні Щасливцевського сільського будинку культури. Початок – о 16.00.
12 червня відбудуться відбіркові бої.
13 червня – чвертьфінали.
14 червня – півфінали.
15 червня – фінальні бої та нагородження переможців.