Успішний виступ наших дзюдоїстів у Херсоні

20 травня у Херсоні відбувся чемпіонат області з дзюдо, у якому взяли участь 100 юних борців з Херсону, Голої Пристані, Каховки. Генічеський район представляла команда ГРДЮСШ (тренер Х.Халілов) та спортсмени з нашого «Арабату».

Перед початком турніру представники громадської організації багатодітних сімей «Древо» (засновники – сім’я Щербакових, яка має 8 дітей) вручили кожному з учасників подарунки напередодні Дня захисту дітей.

Гарний настрій, націленість на перемогу, підтримка юних дебютантів батьками, – все це стало запорукою вдалого виступу нашої команди.

І місце у своїх вікових та вагових категоріях зайняли Ісмаїл Ебубекір, Віталіна Сердюк та Ліда Сафарова та Микола Пахомов, Наталія Знаменська та Влад Субота.
ІІ місце – Ельдар Сеїтвелієв, Дар’я Новосельцева, Едіє Асанова та Евеліна Асанова, Даниїл Писарев.
ІІІ місце – Руслан Садієв, Еліна Плохушко та Дмитро Новосадович.

Команда дітей та батьків вдячна керівнику пансіонату «Сокіл» КБ «Південне» за наданий комфортабельний автобус, а Щасливцевській та Стрілківській сільрадам – за участь у покритті транспортних витрат.

Ця поїздка продемонструвала, як загальні зусилля приводять до відмінних результатів. Так тримати!