Наша «Маска» серед кращих читців Всеукраїнського фестивалю

Ще один творчий колектив Щасливцевського будинку культури – театр-мініатюр «Маска» – повернувся з Всеукраїнського фестивалю «KIRILLOVKA-FEST» з нагородами. Його учасників визнали одними з кращих читців.

Перемога наших барабанщиків у Всеукраїнському фестивалі «KIRILLOVKA-FEST» – то не єдина перемога учасників з с.Щасливцеве. Ще один колектив Щасливцевського будинку культури – театр-мініатюр «Маска» (керівник Олена Кобилянська) –  повернувся додому з нагородами за високу майстерність у монологах.

У номінації «Художнє читання» дипломами за ІІІ місце нагороджені Дар’я Новосельцева та Аліна Корецька.

А Євгена Кобилянського, актора театру-мініатюр, журі визнало найкращим у своїй віковій категорії, він зайняв І місце.

«Маска» – доволі молодий колектив, але учасники вже демонструють добру майстерність і складають суперництво на конкурсах іншим аналогічним колективам. Отже, знаймо наших і вітаємо з перемогами!