У селах Щасливцевської сільської ради навели чистоту

Сьогодні зранку на території Щасливцевської сільської ради почалося “велике прибирання”.
Працівники виконкому Щасливцевської сільської ради, комунальних підприємств”Макс-інвест” та “Комунсервіс”, працівники сфери культури вийшли на “чистий четвер”.
Очищали від сміття придорожню смугу від другого моста до Генічеської Гірки та між Генічеської Гіркою та с.Щасливцеве.
Учні та колектив Щасливцевської школи наводили порядок на пришкільній території та біля пам’ятного знаку “Пушка”.
Депутати сільської ради прибирали на своїх округах громадські місця разом зі своїми виборцями.
Наводився порядок також на кладовищах (діючих і закритих).
Приєднувалися до прибирання, хоча і не всюди, деякі мешканці сіл.
Сміття зібрано дуже багато, біля 400 великих мешків. Особливо, що тільки не викідується уздовж доріг у кущі: серветки, пачки від цигарок, пакети, тощо та просто безліч скляних та пластикових бутилок! В деяких місцях останніх було ціле скупчення!
Багато сміття також на приватних ділянках, які не використовуються або продаються, у мілких водоймах. На жаль, не всі власники доглядають за прилеглими ділянками, зустрічалися такі засмічені та порослі камишем, що просто жах.
Зазначимо, що такого великого прибирання, щоб до самих мостів, у сільраді, мабуть ще не робили.
І зараз приємно бачити вичищені від сміття території та громадські місця сіл.
Дякуємо всім, хто приєднався до “чистого четверга” і зробив наші села чистішими!