У с. Щасливцеве знову встановили найбільшу писанку Херсонщини

Сьогодні в парку с.Щасливцеве відбулась щорічна акція “Розфарбуємо писанку разом”. В акції, присвяченій Великодню, із великим задоволенням взяли участь не тільки вихованці дитячих садочків та учні школи, а і дорослі.
Кожен міг підібрати писанку до душі та розфарбувати її на свій смак, а вже потім за старою традицією підвісити її на гілля.
Поміж маленьких саморобних писанок керівниками Щасливцевського будинку культури були підготовлені 4 велитенські писанки, встановлені на мальберти. Малеча та дорослі із радістю фарбували їх разом.
А головну писанку Арабатської стрілки, найбільшу у Херсонщині, яку встановили сьогодні зранку, було розмальовано майстринею Ганною Міхалько із “підмайстером”, своїм чоловіком Ігорем Щичко. Майстриня вже вдруге готує святкову писанку для головного парку Арабатської Стрілки.
Також дякуємо працівникам Щасливцевського будинку культури, Аджибілякову Тимуру та директору КП “Макс-Інвест” Сальникову Олегу за організацію свята.