Щоб залучати інвесторів, потрібні дороги та електропотужність

Щоб залучати інвесторів на Арабатську стрілку, треба збільшувати її електропотужності та будувати дороги, вважає Евген Рищук, заступник голови Херсонької ОДА.
«В нас вже є реальний результат минулорічної роботи по залученню інвесторів – канадська компанія викупила 20 гектарів землі під будівництво курортного комплексу (на території Щасливцевської сільської ради, – прим.ред.сайту), там є і джерела і грязі, але питання електропотужностей залишається відкритим», – зазначив Євген Рищук в своєму інтерв’ю Херсон.city.
В інтерв’ю також йшла мова про зацікавлення солідного оператора готельного бізнесу, який би поставив готелі цілорічного проживання, а також про будування майже 20 км дороги на Арабатській стрілці до Валка (крайньої точки Генічеського району) та необхідності будувати 150-киловатні мережі замість існуючих 30-кіловатних.
Це може дати поштовх для залучення крупних інвесторів і подовженню курортно-туристичного сезону на Арабатці.