До відома суб’єктів господарювання, розташованих на території Щасливцевської сільської ради!

Переглядів: 609

В звя’зку з набранням чинності змін окремих статей Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме в ст. 25 «Державна реєстрація потужностей», при державній реєстрації потужностей з виробництва та/або обігу харчових продуктів необхідно крім надання заяви встановленої форми подати наступні документи:
– ідентифікаційний код згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, місцезнаходження або прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків чи серія та номер паспорту ( для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
– місце проживання оператора ринку (для фізичних осіб); перелік харчових продуктів, виробництво та/або обіг яких планується здійснювати;
– вид оператора ринку за класифікацією суб’єктів господарювання, визначеною в розділі II, глави 6, ст. 55 Господарського кодексу України (суб’єкт мікро-, малого, середнього або великого підприємства).
Заяви на проведення реєстрації приймаються в Генічеському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за адресою: м. Генічеськ, пр. Миру, 87, телефон для довідок 33004.
Реєстрація потужностей проводиться безкоштовно.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *