Про обговорення стратегічного плану розвитку

Згідно рішення виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради № 22 від 29.01.2018 року, виносяться на громадські обговорення «Стратегічний план стійкого розвитку оздоровчо-рекреаційної зони на території Щасливцевської сільської ради» та проект регуляторного акту – рішення Щасливцевської сільської ради про затвердження «Стратегічного плану стійкого розвитку оздоровчо-рекреаційної зони на території Щасливцевської сільської ради».
Зі «Стратегічним планом стійкого розвитку оздоровчо-рекреаційної зони на території Щасливцевської сільської ради» та зазначеним вище проектом рішення сільської ради можна ознайомитись в приміщені сільської ради за адресою: с.Щасливцеве, вул. Миру, 26,  за посиланням: частина І та частина ІІ.
Зауваження та пропозиції щодо проектів приймаються виконавчим комітетом до 28 лютого 2018 року.
Відповідальна особа – Л.І. Мотика.
Телефон для довідок: (05534)-5-83-33.