27 січня, в клубі дзюдо «Арабат» був проведений невеличкий турнір для старших вихованців (фото)

27 січня, в клубі дзюдо «Арабат» був проведений невеличкий турнір для старших вихованців.
Довгі зимові канікули добігають свого кінця. А через те, що погодні умови різко погіршилися і поїздка наших дзюдоїстів на чемпіонат області не відбулася, то всі разом ми прийняли рішення провести свій чемпіонат під назвою «Сніжинка».
В чемпіонаті взяли участь борці двох секцій клубу – Щасливцеве та Стрілкове – а дівчата боролись з хлопцями, не поступаючись їм у силі та техніці.
Як завжди, змагання проходило дуже динамічно, гамірно, за активної підтримки гостей та батьків. А результати маємо наступні:
у ваговій категорії до 40 кг –
I місце – Новосєльцев Данііл.
II місце – Сафарова Ліда.
III місце – Новосєльцева Даша та Садієв Руслан.
у ваговій категорії 52 +
I місце – Асанова Евеліна.
II місце – Плохушко Еліна.
III місце – Борисенко Катя та Гриб Єгор
Призерів було нагороджено медалями та грамотами. А наступного місяця у селі Щасливцеве планується проведення масштабних змагань з національної боротьби куреш та дзюдо.
Тож, побажаємо успіхів нашим спортсменам!