Виконавчий комітет Щасливцевської сільської ради вітає з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати, працівники та ветерани праці Виконавчого комітета Щасливцевської сільської ради!!!
Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята
Дня місцевого самоврядування!
Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів  громадян. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає всіх у спільному прагненні зробити наші  села, міста і всю Україну щасливими і багатими!
Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову регіону і держави.
Бажаємо мужності і нових здобутків у Вашій  відповідальній  та нелегкій праці, щастя,
міцного здоров’я,  родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань!