Підведено результати Відкритого творчого конкурсу на визначення ескізу логотипу і проекту слогану Арабатської Стрілки.
Оцінювання робіт попередньо проводилося шляхом онлайн голосування , в якому взяли 363 особи:
Лідерами, серед поданих 36 робіт стали:
30 робота
5 робота
23 робота
28 робота
35 робота
36 робота
Разом з онлайн голосуванням, конкурcним комітетом було проведено власне голосування , за результатами якого в склад 6 найкращих робіт ввійшли:
5 робота
28 робота
29 робота
14 робота
27 робота
7 робота
При відведенні остаточних підсумків відкритого Творчого конкурсу Конкурсним комітетом було враховано результати двох голосувань, тому лише дві роботи ввійшли як до складу найкращих робіт відібраних онлайн голосуванням, так і до 6 найкращих робіт відібраних конкурсним комітетом.
Було вирішено про обрання лише двох переможців,а саме – п’ята робота Фесік В.В та двадцять восьма Мироненко Т.О.

На відкритий творчий конкурс на визначення найкращих проектів слоганів Арабатської Cтрілки до участі на онлайн голосування були представлені чотири слогану, які були надіслані згідно вимогам положення.
В онлайн голосуванні на визначення найкращого проекту слогану Арабатської Cтрілки прийняло участь 111 осіб.
1 місце робота № 4 (40%)Арабатська стрілка – відкрий нові горизонти;
2 місце робота № 1( 22,7%) Арабатська стрілка- занурься в літо;
3 місце робота № 2 (19,1%) Арабатська стрілка- відпочинок для кожного;
4 місце робота № 3 (4,5%) Арабатська стрілка- відпочивай кайфово

Автором проектів чотирьох слоганів Арабатської Стрілки є: Оксана Вознюк.
Найкращим було визнано проект слогану №4
Арабатська Стрілка – Відкрий нові горизонти.

Нагородження переможців відбудеться в січні 2018 року.
Час, дату і місце проведення буде анонсовано пізніше на сайті Щасливцевської сільської ради.

Один коментар