Новорічне свято в Генічеській Гірці(фото та відео)

Сьогодні, 30 грудня, в с.Генічеська Гірка відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки (біля ФАПу). Протягом години працівники сільського клубу Генічеської Гірки радували присутніх своїми виступами, піснями, жартами. Разом з Дідом Морозом і Снігуронькою всі весело водили хоровод навколо ялинки. Дітки, які прийшли на новорічне свято, отримали подарунки.
А ввечері, о 19.00, біля цієї ж ялинки зібралося багато народу на святкову дискотеку. Присутні мали змогу почастуватися смачними пловом та шурпою, якими пригощав приватний підприємець з с.Геніческа Гірка Вододимир Спичак.
Відзначимо, що в цьому році на території Щасливцевської сільської ради встановлено відразу 3 Новорічних ялинки – одна в парку с.Щасливцеве, і дві на прохання мешканців в Генічеській Гірці.

Один коментар