Наші дівчата на турнірі “Українка”(фото)

25 листопада 2017 року відбувся Другий Всеукраїнський турнір по дзюдо під назвою «Українка».
Унікальність цього турніру полягає в тому, що це єдині змагання за участі лише дівчат у межах офіційного календаря Федерації дзюдо України.
Ціль «Українки» – популяризація дзюдо серед дівчат.
У турнірі взяли участь близько 180 дзюдоїсток з усіх регіонів України. Генічеський район був представлений спортсменками клубу дзюдо «Арабат».
Наші дівчата вперше змагалися в турнірі такого рівня і всі продемонстрували гарну боротьбу.
Так, Еліна Плохушко виграла два поєдинки, але за ІІІ місце програла.
А Катерина Борисенко стала призером та посіла ІІІ місце.
Хочеться відзначити відмінну організацію проведення турніру та високий рівень суддівства.
Дуже вдячні Стрілківській та Щасливцевській селищним радам , а також спонсорам – друзям нашого клубу – Жицькому В`ячеславу Петровичу та Чорнобривцевій Оксані Михайлівні за фінансову підтримку.