Успіх наших дзюдоїсток(фото)

1 жовтня у м. Херсон відбувся Всеукраїнський турнір “Кубок Херсонської обласної федерації дзюдо” на нагороди дворазового призеру Олімпійських Ігор Романа Гонтюка.

У турнірі взяли участь більш ніж 400 юнаків та дівчат – дзюдоїстів з усієї України. У тому числі і з нашого Генічеського району.

Та цього разу клуб дзюдо “Арабат” представляли на татамі лише дівчата.

І їхній виступ був дійсно вдалим. Четверо дівчат стали призерками цього поважного турніру, зайнявши треті місця у своїх вікових групах.

Призерками стали дівчата з с. Щасливцеве: Асанове Евеліна, Асанова Едіє, Борисенко Катя. А також Знаменська Наталя – з с. Стрілкове.

Ми щиро вболівали за нашу незвичайну команду і так само щиро тішимося їхнім перемогам!

Бажаємо ще більше натхнення, праці над собою та майбутніх перемог у житті та спорті!