Досягнення дзюдоїстів у Херсоні (фото)

8 жовтня в м. Херсон проходив чемпіонат області з дзюдо, в якому взяли участь більш ніж 130 дзюдоїстів Херсонщини.

Спортсмени Генічеського району (тренери – Дюкар Р., Халілов Х та Шаймарданов Д.) були представлені доволі гідно, як у кількісному, так і у якісному плані.

У цьому можете впевнитися, ознайомившись із результатами. Дуже потішили нас своїми досягненнями хлопці та дівчата клубу дзюдо «Арабат».

З 18 делегатів 17 стали призерами, кожен у своїй віковій групі та ваговій категорії.

Перші місця посіли: Знаменська Наташа зі Стрілкового та юні спортсмени з Щасливцеве: Асанова Евеліна, Молотова Ліза, Новосєльцева Даша, Плохушко Артем, Сафарова Ліда, Сердюк Віталіна.

Другі місця посіли: Писарєв Данііл (Стрілкове) та Аанова Севіля, Асанова Едіє, Борисенко Катя, Корецька Аліна, Сеітвелієв Ельдар (Щасливцеве).

Треті місця належать Єчину Олексію та Сулейманову Ісляму (Стрілкове), Плохушко Еліні та Новосєльцеву Даніілу (Щасливцеве).

Як бачите, такий доволі напружений графік змагань потребує чималих фізичних зусиль та матеріальних витрат.

Наша спортивна команда щиро вдячна обом сільським радам  за допомогу в  покритті транспортних витрат.

Бажаємо юним спортсменам якомога більше перемог та досягнень у наступних змаганнях!