Арабатська стрілка встановила туристичний рекорд

Рекордна кількість туристів відвідала цього літа Генічеський район Херсонської області, головними курортами якого є Арабатська стрілка і власне Генічеськ.

Про це на прес-конференції, присвяченій підсумкам оздоровчого сезону, повідомила начальник управління економіки Генічеської РДА Наталія Бінько, передає портал Depo.Запоріжжя з посиланням “Новий візит“.

Станом на 1 вересня у Генічеському районі лише за офіційними даними оздоровилися 812 тисяч людей. З них 112 тисяч – у великих оздоровчих установи, інші – в приватному секторі і неорганізовано на березі моря.

Кількість туристів у Генічеському районі почала зростати шаленими темпами, в останні три роки – після анексії Росією Кримського півострову. Так, в 2012 році в Генічеському районі відпочили 180 тисяч осіб, в 2013 – 200 тисяч, в 2015 році – вже 410 тисяч, в 2016 році – 560 тисяч, і ось цьогоріч – понад 800 тисяч.