з 29 червня по 2 Липня вперше на Арабатській стрілці відбудеться другий етап чемпіонату України з віндсерфінгу Ukrainian cup 2017

Шановні гості та мешканці Арабатської стрілки !!!!

Адміністрація клубу серфінгу Екстрамарін просить вибачення за те, що змагання переносяться на 29 червня зв’язку  з покращенням погодних умов та відсутністі вітру.

Чемпіонат відбудеться  з 29 червня по2 Липня(точна дата буде повідомлена пізніше).

Старт першої гонки відбудеться 29 червня о 10.00

Вперше на Арабатській стрілці в акваторії озера Сиваш в районі села Щасливцеве відбудеться другий етап чемпіонату України з віндсерфінгу Ukrainian cup 2017.

У чемпіонаті візьмуть участь групи професіоналів, любителів, жіноча та дитяча групи, а також група ветеранів.

Організаторами та спонсорами чемпіонату є орг комітет вітрильного спорту, Щасливцевська сільська рада, kyiv race division, організація “МетІнвест” та клуб серфінгу Екстрамарін.

Глядачів на березі чекають захоплюючі змагання та багато цікавого.

За уточненням чемпионату дивиться на сайті xm-club.com