Сьогодні, у селі Щасливцеве відбувся другий щорічний спортивно-біговий марафон на 3 км, присвячений Дню захисту дітей(фото та відео)

Сьогодні, у селі Щасливцеве відбувся другий щорічний спортивно-біговий марафон на 3 км, присвячений Дню захисту дітей.

У тому році у марафоні брали участь 17 спортсменів, а у цьому році- 10.

Перше місце посів  Величко Євгеній, м. Хорол, Полтавська обл., залишивши суперників далеко позаду, та отримав кубок, грамоту, медаль та грошову винагороду.

Другим до фінішу прийшов Вельдан Бекіров  з смт. Новоалексіївки  , отримавши медаль, грамоту та грошову винагороду .

Третє місце посів Володимир Таран з села Щасливцеве.

Він також отримав медаль, грамоту, а от грошовой винагороди Володимир відказався та віддав молодшим учасникам марафону на морозиво!

Дякуємо за участь, та сподіваємося, що наступного року учасників буде набагато більше!