Сьогодні, 15 березня, у Щасливцевському будинку культури відбулася зустріч сільського голови з власниками великої рогатої худоби південного та західного стад.(фото)

На цій зустрічі були присутні 17 власників корів, які визначили кількість поголів’я та чергу випасу.

На жаль деякі господарі проігнорували цей захід, та можуть не знати, коли їх черга пасти стадо. Тому доводимо до відома, що Верещак В. треба вийти до черги 29, 30 та 31 березня та з 7 години ранку до 16 години доглядати доручене їм поголів’я!

Звертаємо увагу, що згідно Правил благоустрою населених пунктів Щасливцівської сільської ради, якщо корова буде знаходитися без нагляду на території села, штраф буде накладено НА ГОСПОДАРЯ!