Щасливцевска сільська рада вітає усіх працивніків житлово-комунального господарства та побутового обслуговування з їх професіональним святом!

“КП Комунсервіс”
“КП Макс-Інвест”
“Комунально установа з капитального будівництва об’єктів соціально-культурного і комунального призначення Щасливцевської сільської ради.”
Прийміть найщиріші привітання з професійним святом! Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, що ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування.
Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи та оперативність – запорука успішного розвитку нашого села.
Незважаючи на деякі труднощі, комунальна галузь Щасливцевської, Генічеської Гірки та села Приозерне працює безперебійно, забезпечуючи належний рівень обслуговування мешканців.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя та затишку Вашим оселям, нехай Вас оминають життєві негаразди.