Щасливцевська сільська рада просить усіх мешканців не кидати сміття за межі контейнерів та прибудинкових територій(фото)

Шановні мешканці сел Щасливцеве, Генічеська Гірка та Приозерне!
Щасливцівська сільська рада не втомлюється нагадувати вам, що викидати побутове сміття за межі контейнерів та прибудинкових територій ЗАБОРОНЕНО! Це суперечить не тільки моральним правилам, а й правилам благоустрою населених пунктів.
Так, на одній з вулиць села, господарі складають перегній одразу за своєю огорожею! Це псує загальний вигляд села та засміттює навколишнє середовище.
Нагадуємо, що згідно Правил благоустрою населених пунктів Щасливцівської сільської ради, кожен домовласник має доглядати за чистотою не тільки свого подвір’я, але й прилеглої до нього території. За забруднення цих територій передбачено штраф!