Привітання з 8 березня від голови Щасливцівської сільської ради

Шановні жінки Арабатської Стрілки!!!

Від імені голови Щасливцівської сільської ради Плохушка Віктора і всіх її робітників щиро вітаємо вас із прекрасним, міжнародним , весняним святом — 8 Березня!

У цей день ми висловлюємо вам, шановні жінки, свою повагу та визнання. Адже для кожного чоловіка зрозуміло, що всі чесноти цього світу йдуть від жінок. Ви, дорогі жінки, головне багатство нашого села, його душа, його майбутнє. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

Щиро дякуємо вам за те,що ви робите для нашого села ,за підтримку, душевну щедрість і безмежне терпіння.

Бажаємо вам в цей чудовий весняний день сонячного настрою, добра і миру вашим родинам! Хай збудуться всі ваші заповітні мрії і бажання!

Будьте коханими і щасливими!

Щасливцівська сільська рада!