8 березня у селі Щасливцеве відбувся святковий концерт присвячений до Міжнародного жіночого дня (відео)

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня , в селі Щасливцево , минув , але приємні враження і настрій залишились!На урочистому святі  голова Щасливцевської сільської ради  Плохушко Віктор привітав усіх жінок з 8 березня та побажав усім щастя та любові!

Цілий вечір зі сцени лилися вітання від чоловічої половини дружніх творчих колективів Щасливцівського та Генгірського клубів. Цей концерт був справді сюрпризом для мешканців нашого села і сіл-сусідів! Пісні та конкурси, гумор та лірика….
Чого тільки не робили чоловіки у цій концертній програмі!Як завжди нашу сцену відвідала СУПЕР-зірка. Мабуть , ви подумаєте ,що то був DZIDZIO, але ні…

Цього разу нас відвідав Стас Михайлов! Він подарував жінкам чудові пісні і вибух емоцій!

Наприкінці свята на сцену вийшла секретар Щасливцівської сільської ради Пуляєва Ірина Володимирівна та, після привітання зі святом, нагородила грамотами усіх, хто приймав участь у підготовці та проведенні нещодавно  свята Масляної!

Доречі, вона була единою жінкою, яка вийшла на сцену саме у цей вечір!

Ми сподіваємося,що всі залишились задоволеними.

Приходьте і на інші наші концерти , бо такі зірки , як DZIDZIO і Стас Михайлов , чекають на вас!

Якщо ви з якихось причин не відвідали наш концерт , або вам кортить подивитися ще раз , то це відіо для Вас!