Подяка батькам та мешканцям села від колективу Щасливцевського ясла-садка “Ромашка”

ДЯКУЮ КОЛЕКТИВУ!

Адміністрація Щасливцевського ясла-садка «Ромашка» від всього серця висловлює подяку колективу дитячого садка за підтримку,допомогу та підготовку до свята «Рідна мова – мова єдності», яке відбулося
24 лютого 2017 року.
Щиро дякую. Хай щастя завжди супроводить Вас. Завжди з вами.

ПОДЯКА БАТЬКАМ ТА МЕШКАНЦЯМ СЕЛА

Велику вдячність висловлюємо всім батькам вихованців за активну допомогу в організації та проведенні свята, яке відбулося 24 лютого 2017 року. А особливо : батьківському комітету; нашим депутатам – Челябієвій Заремі, Неметулі Едему; батькам – Ебубекір Лютфіє, Вітюковій Катерині, Асановій Ельзарі, Мурзаєвій Ельвіні і Ельдару, Велієвій Ірині і Ахтему, Сейтвелієвій Сусані і Азізу, Аліхановій Саніє, Асановій Ельмірі, Ібрагімовій Ельзарі і Ервіну, Сейтвелієвій Ользі і Узеіру.
Також мешканцям села допомога яких була необхідною і корисною.
Особлива подяка Раметовій Ріян, велика вдячність Ебубекір Надіє ,Халіловій Мунівер,Рамазановій Гульсарі,Куртбедіновій Аліме, Гафаровій Ділярі,Мурзаєвій Ділярі і Мурзаєву Сеіт-Умеру.
 Хай вам всім Бог посилає своє благословення на ваші добрі діла !
 Ми завжди разом.

Колектив Щасливцевького дитячого садка « Ромашка».