9 лютого 2017 року закінчився прийом заяв щодо участі у складі комісії яка буде займатиматися розробленням положення по створенню туристично графичного логотипу

9 лютого 2017 року закінчився прийом заяв до участі у складі комісії, яка буде займатиматися розробленням положення по створенню туристично графичного логотипу як бренд Арабатської Стрілки.

До робочої комісії запрошувалися представники не лише Щасливцевської , а й Стрілківської сільської ради: мешканці громад, громадських організацій , приватні підприємці.

Цим самим мали на меті охопити інтереси усіх жителів Арабатської Стрілки.

Було прийнято 13 заяв.

Люди, небайдужі до життя рідного краю, вже надіслали й свої пропозиції щодо ідеї графічного логотипу нашого краю.

Найближчим часом на засіданні виконкому буде прийнято рішення по затвердженню складу робочої комісії та подальшої її роботи.