Сьогодні 16 лютого 2017 року відбулося засідання виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради, на якому було прийнято рішення по створенню робочої комісії,з підготовки Положення про проведення творчого конкурсу розробки графічного символу Арабатської Стрілки, як одного із складових майбутнього бренду.

До складу робочої комісії увійшли:

1)Пономарьов О.П. – Сільський голова с. Стрілкове.
2)Артюхова М.О. -Директор СБК с. Стрілкове.
3)Селезньова Н.Г. -Член виконкому Стрілківської сільської ради
4)Лужецька Я.В. -Депутат сільської ради Стрілківської сільської ради
5)Голобородько Л.С. -Член громадської ради с. Стрілкове.
6)Плохушко Ю.В. -Заступник редактора газети “Вестник Приазовья плюс”
7)Вознюк О.О. -Студентка ЗНТУ майбутній спеціаліст графічного дизайну
8)Губенко В. В.-Домогосподарка с. Щасливцеве
9)Мирошников О.О. -Директор ПП Брендінгове агенство “Грейдс” співзасновник Асоціації “Туризм Херсона”
10)Клочко А.А. -Голова територіальної громади “Український вибір -“Право народу”
11)Ковалева Н.Л.-Домогосподарка с. Щасливцеве
12)Аджибіляков Т.А. -Оператор інформаціно-комунікаційних мереж Щасливцевської сільської ради
13)Білецький П.С. -Співвласник Агенції ідей “2b”Творчий директор
14) Бекіров Р.Д. -Юрист та депутат Щасливцевської сільської ради
15) Асатрян К.С. – Завуч Щасливцевської загальноосвітньої школи
16) Пономарьова I. А. -Член виконкому Щасливцевської сільської ради
17) Плохушко В. О. – Голова Щасливцевської сільської ради
18) Саютіна О. А. -Виконуючий обов’язкив директора  Щасливцевського будинку культури

Найближчим часом робоча комісія буде зібрана у селі Щасливцеве та прийме рішення щодо подальших дій по розробці графічного символу Арабатської Стрілки.
Також нагадуємо про те, що продовжується прийом заявок щодо графичного символа Арабатської Стрілки