16 лютого 2017 року відбудеться засідання виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради, на засіданні буде прийнято рішення по створенню робочої комісії,з підготовки Положення про проведення творчого конкурсу розробки графічного символу Арабатської Стрілки

16 лютого 2017 року відбудеться засідання виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради, на якому буде прийнято рішення по створенню робочої комісії,з підготовки Положення про проведення творчого конкурсу розробки графічного символу Арабатської Стрілки, як одного із складових майбутнього бренду.
Нагадуємо, що 9 лютого закінчився прийом заявок до участі у склад комісії

Кандидати до складу робочої комісії:

1)Пономарьов О.П- сільський голова с. Стрілкове.
2)Артюхова М.О-директор СБК с. Стрілкове.
3)Селезньов Н.Т-член виконкому Стрілківської сільської ради
4)Лужецька Я.В-депутат сільської ради Стрілківської сільської ради
5)Голобородько А.С-член громадської ради с. Стрілкове.
6)Плохушко Ю.В-Заступник редактора газети “Вестник Приазовья плюс”
7)Вознюк О.О-Студентка ЗНТУ майбутній спеціаліст графичного дизайну
8)Губенко Вікторія Володимирівна-домогосподарка с. Щасливцеве
9)Мирошников О.О-директор ПП Брендінгове агенство “Грейдс” співзасонвник Асоціації “Туризм Херсона”
10)Клочко А.А-Голова територіальної громади “Український вибір-“Право народу”
11)Ковалева Наталья Леонідовнам-домогосподарка с. Щасливцеве
12)Аджибіляков Т.А-Оператор інформаціно-комунікаційних мереж Щасливцевської сільської ради
13)Білецький П.С-Співласник Агенції ідей “2b”Творчий дериктор
Додатково у комісію буде включено п’ять чоловік з виконкому Щасливцевської сільської ради.
Також нагадуємо про те, що продовжується прийом заявок щодо графичного символа Арабатської стрілки