За кошти Щасливцевськой сільської ради у районну лікарню придбано кардіологічний монітор.

На днях Генічеська районна лікарня придбала нове сучасне медичне обладнання – кардіологічний монітор фірми «Неосо» .

Така можливість з’явилась завдяки Щасливцевській сільській раді, депутати якої у грудні 2016 року виділили на це кошти у розмірі 35 тисяч гривень .

Сьогодні , 6 січня, в ЦРЛ проводили перше тестування апарату, на якому був присутній і Щасливцевський сільський голова Віктор Плохушко.

Головний лікар Генічеської ЦРЛ Ельдар Лєнурович Фетієв і його заступник Олена Іванівна Ісакова продемонстрували даний апарат в дії і перевірили на Вікторі Олександровичі , заміривши йому пульс і насиченість крові киснем.