В НОЧІ НА АРАБАТСЬКІЙ СТРІЛЦІ ГОРІВ “ПАСАЖ-РЕЗОРТ”

Сьогодні в ночі сталася пожежа в одному з найбільших оздоровчих закладів Арабатської стрілки в курортно-готельному комплексі “Пассаж – Резорт”. Про це Новому Визиту повідомили у Генічеському райвідділі Головного управління ДСНС в Херсонській області.

Виклик про пожежу надійшов у ДПРЧ-7 близько опівночі. Коли пожежники прибули на місце події, вже горіли дерев’яні конструкції. Через вітер вогонь поширювався по комплексу в бік моря. Тільки до 4 години ранку пожежу вдалося локалізувати та загасити. Оздоровчому закладу завдано значної матеріальної шкоди.

На місці події працюють співробітники поліції. З’ясовуються обставини і причини пожежі.

Виконавчий комітет Щасливцевської сільської ради співчуває з приводу пожежі та сподівається на скоріше відновлення курортно-готельного комплексу “Пассаж – Резорт”.