Пропозиції/критика

Переглядів: 633

10 коментарі

 1. Доброго дня!
  Прошу розмістити інформацію та конаткні реквізити (бажано ДФС у Генічеську) для платників податку на землю, щоб можна було проплатити цей податок
  Дякую

  1. Нарахування податку на землю здійснюється ДФС, шляхом складання та направлення платнику відповідного повідомлення рішення. За таких умов загальний рахунок сільської ради оприлюднити можливо, але платник все одно, не матиме розрахованої суми податку.

 2. Прохання забезпечити пляж за аквапарком(напротив азовська 100)сміттєвими баками. Також ліквідувати стихійні сміттєзвалища по дорозі к пляжу.

 3. Прохання до сiльського голови та вiдповiдальних осiб , оприлюднити на сайтi , дiючий Генеральний План села Генiчеська Гiрка

 4. Прохання оприлюднити iнформацiю , стосовно сумми зiбраних сiльською радою коштiв з оплати туристичного збору у 2017 роцi ,по селам : Генiчеська Гiрка та Счастливчево.
  Прохання оприлюднювати iнформацiю , стосовно плану та фактичних витрат цiх коштiв з бюджету :
  1 сумма
  2 на що будуть витраченi
  3 квитанцiя або скриншот оплати товару або послуг.

 5. Дякую , за оприлюднення Ген Плану , але на ньому нiчого не розгледiти , пiдкажiть чи можливо десь його побачить бiльш детально , чи можете вы выкласти електронну версiю , щоб була можливiсть збiльшити зображення ?

 6. Туристичний збір спрямовується до загального кошику сільського бюджету, де змішується з іншими надходженями. За таких умов можливо відстежити лише його надходження, його окреме витрачання, відстежити нажаль неможливо. Крім того, закупівлі за рахунок бюджетних коштів що здійснені сільською радою, можливо відстедити у системі prozoro..

 7. Добрый день!Очень рада положительным переменам в Счастливцево.Но хочу предостеречь о тенденции : поселения бомжей около горячего источника!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *