Нащо забороняти стихійні автокемпінги?..

Оці величезні мішки, набиті сміттям, зібрані з берега моря робітницями з благоустрою Іриною Щербаковою та Ольгою Кузьменко вчора, 6 серпня. Жінки весь день прибирали територію між базами відпочинку «Ярославна» та «Перлина Поділля», і зібрали 17 мішків сміття.

З початку літа тут було створено стихійний автокемпінг. І сміття, як ми можемо бачити на фото нижче, любителі відпочинку у наметах та трейлерах, або просто виїхати після роботи машиною на берег, залишали тут же просто неба, біля найближчих кущиків.
Тож, дивлячись на ці фото, чи можуть ще у когось виникати питання, нащо забороняти стихійні автокемпінги?..

Справедливості ради зазначимо, що є й сумлінні відпочивальники, але їх, на жаль, меншість. І цікаво, що вони, як правило, з розумінням ставляться до обмеження виїзду машинами на берег моря у невизначених для цього місцях.
Нагадуємо, що для відпочинку на березі моря на машинах, трейлерами чи наметами є спеціально облаштовані для цього пляжі – автокемпінги.

Один коментар